متاسفانه من یک عادت بد دارم و اون اینه که می‌دونم وقت نیست، می‌دونم کلی کار سرم ریخته، می‌دونم باید با اولویت‌بندی جلو برم ولی از انجام کارهای بیهوده لذت می‌برم! کار بیهوده وما نامفید نیست بلکه انجامش در زمان نامناسب باعث می‌شه تا بیهوده تلقی‌اش کنم. هنوز راه حل مناسبی، برای این مشکل پیدا نکردم ولی امروز ذهنم یک جرقه زد. این جرقه اونقدری قوی نیست که بتونه کمک صد درصدی بکنه اما تا حدی می‌تونه اثر بد بیهودگی‌اش رو خنثی کنه.

.

نشستم افعال بیهوده رو لیست کردم؛ تماشای فیلم و سریال، چرخیدن توی کانال‌های تلگرامی، آهنگ گوش دادن، بالا و پایین کردن پینترست و. دقیق‌تر که فکر کردم دیدم می‌تونم همین کارها رو به شکلی انجام بدم که نهایتا فقط برای وقت گذرونی نباشه!

.

حتما می‌دونید زبان فراره و اگه دائما باهاش در تماس نباشید، به راحتی به فراموشی سپرده می‌شه. القصه چون الان وقت مناسبی برای فراگیری آلمانی نیست فرصت رو برای تثبیت و مرور انگلیسی مغتنم می‌شمارم. :)) چطوری؟ با انجام تمامی افعال بیهوده!

.

قصد دارم یک کانال هم بسازم تا بقیه هم - در صورت تمایل - از مطالبی که می‌خونم و یاد می‌گیرم استفاده ببرن. خوشحال می‌شم اگه همراهی کنید، تنها بودن مایوس کننده است. :دی

.

+ این هم لینک کانال؛ زمان کلیک حتما از روشن بودن خود اطمینان حاصل نمایید، باتشکر. :| [کلیک]

۲۳. آخرین امتحان زبان اجباری.

۲۲. امتحان عملیات آمار زیستی.

۲۱. کمال‌گرایی یا کامل‌گرایی؟

بیهوده ,رو ,یک ,هم ,انجام ,وقت ,افعال بیهوده ,برای فراگیری ,مناسبی برای ,فراگیری آلمانی ,آلمانی نیست

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کولر گازی ال جی بانه وکالت تخصصی امور کیفری، خانواده و حقوقی شبکه نت سنتور هایده بهترین بیمه زندگی ♠ ReSoRT ♠ دانلود جزوات دانشجوی ıllıllı بازی دان ıllıllı رسانه اطلاعات دارویی Psychology